Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért zsibbad az ujjvégem...

Miért zsibbad az ujjvégem amikor felébredek?

Figyelt kérdés
Mostanság elég stresszes napjaimat élem nem tudom hogy köze lehet e ahhoz, kb egy hónapig zsibbadt a kislábbujjam melletti lábujj, de csak az és csak akkor amikor felébredtem, aztán volt hogy csak a kislábujjam zsibbadt ébredés után, most ezek elmúltak, most a kezem ujjvégei zsibbadnak, volt hogy csak 3 ujjam, de volt hogy az összes ujjvégem, egy huzamba egy hétig, csak az egyik kezemen tapasztaltam, de volt hogy a másik kezemen is, már követni sem tudom igazán. Ez miért lehet? Van valaki aki hasonlóakat tapasztal?
nov. 12. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem vagy félévig zsibbadt az ujjam, valami lelki-energetikai blokk lehetett, mert elég xar állapotban voltam akkoriban, aztán elmúlt.
nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy úgy alszol hogy feszül és megsérül az ideg.
nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es de minden éjjel? Mindig mas pozicioba alszok, vagy háton vagy oldalasan, mikor melyik, ügyelek arra hogy a kezeim kenyelmesen legyenek, de ugyanúgy zsibbad az ujjvégem
nov. 12. 22:31
 4/5 A kérdező kommentje:
1-es kicsit kitudnàd fejteni ezt a lelki energetikai blokk dolgot?
nov. 12. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak úgy tudok nyilatkozni hogy a kelleténél megzuhantabb fázisban voltam, a mozgási, alvási szokásaim se voltak annyira normálisak, amiatt is jelentkezhetett. Annyit tudok hogy mozgással, nyújtásokkal sokat lehet javítani a dolgon, akár az ujjaidat nyújtod, akár az izmaidat, akár a gerincedet. A lényeg hogy valami elinduljon, mert valahol energetikai blokk van.
nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!