Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg működnek ezek a...

Tényleg működnek ezek a szőrtelenítő krémek amiket fürdés közben/előtt kell használni?(rendelés előtt állok)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék benne bízni.
nov. 13. 21:00
 1/6 A kérdező kommentje:

Ezt a leírást találtam.



Szabaduljon meg a nemkívánt szőrszálaktól kíméletesen, zuhanyzás közben. A Veet Men Silk & Fresh zuhanyzás közbeni szőrtelenítő krém az érzékeny bőrre is használható. Igazán gyorsan, és könnyedén simává varázsolja bőrét. A szőrtelenítés fájdalommentes, bőre pedig 24 órán át hidratált a használata után.


Tulajdonságok:


gyorsan és hatékonyan távolítja el a szőrzetet

fájdalommentesen távolítja el a szőrszálakat

simává, puha tapintásúvá teszi a bőrt

zuhanyzás közben is használható

érzékeny bőrre is használható

24 órán át hidratálja a bőrt

Használata:

A krémet vigye fel megtisztított, száraz bőrére a csomagolásban található szivaccsal. Hagyja a krémet 2 percig hatni, ezután zuhanyozzon a megszokott módon. 5 perc után eltávolíthatja a krémet a szivacs másik oldalával. Az erősebb szőrszálak esetén hagyja még 5 percig hatni.

nov. 13. 21:02
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Az asszony ezeket a szörtelenitő krémeket keni már vagy 20 éve a lábára.(jó büdös amugy)


És valószinű nem csak ő, ha nem müködne szerinted megvennék?:)

nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, működnek a szőrtelenítő krémek, viszont még nem találtam olyat ami tényleg leszedte a feltüntetett idő alatt. Simán rá kell számolni még pár percet.
nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán, csak intim területre ne tedd még véletlen sem, hacsak nincs ráírva, hogy az a fajta, amit lehet. De még akkor se biztos, hogy bevállalnám (tapasztalatból mondom...)
nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem például nem váltak be. Működnek, de ezek kémiailag "égetik", vagyis roncsolják a szőrt, ehhez kell megfelelő behatási idő. Ahogy a 3-as írta, rá kell még számolni. Csak nem mindig jön ez össze, és idő tükrében egy borotválás gyorsabb és pontosabb. Nekem volt, hogy csak megrövidültek (mint amikor megpörkölődik) a szálak, és inkább át kellett mennem rajta borotvával, mert csak olyan voltam, mint egy gáztűzhelyről leszökött csirke.


Gyengébb, szőke testszőrzeten szerintem érdemes kipróbálni, mert nem mindenki jön be ugyanaz.

nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Működik de elég durva kémiai vegyületek vannak benne, mert lényegében feloldja a szőrt. Senki bőrére nem tenném. És egy nap után borostás leszel és kezd visszanőni a szőr. Pontosan ugyanolyan a hatása mint a borotválásnak, csak a krém drágább, büdösebb, hosszabb ideig tart, káros a bőrnek, nem használható intim területre.
nov. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!