Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 nap fekvés miatt lehet...

2 nap fekvés miatt lehet lelassult a mozgásom?

Figyelt kérdés

Nem voltam beteg csak nagyon ki voltam merülve és tegnap, tegnapelőtt voltam szabadnapos, végig feküdtem, lustálkodtam, illetve rengeteget aludtam. Ma teljesen le vagyok lassulva, nem is tudom, hogy fogalmazzam meg. Egész nap még a kezem, lábam megmozdítása is nehezemre esett és mielőtt felálltam vagy elkezdtem valamit csinálni csak ültem és gyűjtöttem az erőt, olyan nehéznek éreztem a testem mindenhez. Amikor hazaértem vagy 10 percet ültem a kocsiban mert nem volt kedvem és energiám megmozdulni, hogy elinduljak fel a lakásba. Persze fel bírtam menni csak olyan lustának éreztem magam mindenhez. Nem éreztem még ilyet, de nem is szoktam ennyit feküdni. Alapjáraton elég pörgős vagyok és sokat mozgok. Most pedig fáradtabbnak érzem magam, mint máskor egy munkanap után, de nem álmosnak, hanem a testem érzem fáradtnak. 2 nap fekvéstől is már ennyire legyengülhetek?

25/L


nov. 16. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Én elmennék egy nagy, teljes vérképre, meg annak eredményei alapján egy további vizsgálatsorra, mert ez - főleg, ha továbbra is így marad - azért 25 évesen nem normális.

Ember! Még van egy kőkemény, hónap, meg egy erős hét karácsonyig, most jön a gyilkos hajrá...

Most jön majd az az időszak munkahelyen is, iskolában is, hogy minden nap minden téren úgy kell odatenni magad, mintha nem lenne holnap!

nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!