Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajándék háziorvossal?

Ajándék háziorvossal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Édesanyám nemrég elhunyt. Temetés után úgy gondoltam hogy szeretnék egy ajándékcsomagot összeállítani a haziorvosanak Anya nevében,amiért sok éven keresztül volt az orvosa. Bár nem túl sűrűn járt, hirtelen jött a betegség. Csak nem tudom illik e és hogy nem sertenem e meg vele. Nektek mi a véleményetek? Nem voltam még ilyen helyzetben

Köszönöm a választ!



#elhunytbeteg
nov. 24. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem teszel rosszat vele, bár biztosan meglepődik.


Ti nem őhozzá jártok?

nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ti mind hülyék vagytok? Ajándékcsomagot 11 ezer forint értékben lehet adni, és elfogadni, törvény írja elő. Ez hol megvesztegetés? Úristen!
nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Különben is egy elhunyt és eltemetett emberrel kapcsolatosan értelmezhetetlen a megvesztegetés.
nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen felesleges
nov. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

ma 10:15


Te szerencsés(mert,hogy ilyen-ennyi ésszel életben tudsz maradni!) barom! Hol írta a kérdező,vagy az első válaszoló,hogy ez megvesztegetés? Isten barma...

nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5...Rém nagy bunkó vagy, de sebaj...írta valaki, de törölték. De csak szitkozódj!
nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szitkozódom,mert megtehetem. Ahogy te is megtehetted,hogy hülyézted őket. Bunkó vagyok? Mik vannak. :)
nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt egy arrogáns fickó, aki 3 bunkó reagálást is írt, azokat törölték, plusz egyet, amiben én reagáltam az övére (az tényleg fölöslegessé vált, mivel már nem látható, mire írtam).
nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nekem Ő az orvosom, a család többi tagjának más. Nem akartam őt megbántani, de egy igazán lelkiismeretes orvos, így eszembe jutott. Megvesztegetés ék egyáltalán nem tartom. Arra van ötletetek mit is lehetne az ajándékcsomagba tenni?

nov. 24. 16:24
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Édesség, ital, kávé, netán tea - én kb. ezekre gondolnék.
nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!