Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyermekem belenyalt az útszóró...

Gyermekem belenyalt az útszóró sóba a földön, lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Nem evett megy egy szemet se, épphogy belenyalt miután megtudta hogy só. ( Persze utána el lett magyarázva, hogy ezt miért nem szabad). Legyintettem hogy annyiból nem lesz baj, de most így fél óra után elkezdtem aggódni. Ugye ennyiből nem lehet semmi baj?

nov. 30. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy lesz.


Kalcium kloridot használnak, semmi olyan amitől gondja lenne.

nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem, ne légy ostoba!
nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem lesz, ha csak nem nyelt le egy zsákkal.
nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megtéríttetik a kárt.
nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs itthon só akkor én kimegyek összeszedek egy zacskóba oszt azzal ízesítem a zsiros kenyeret
dec. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elvileg nem is szabadna sózni. Másrészt más anyagokat is használnak felszórásra.

Ha valóban só volt, akkor nem attól lehet baja a gyereknek, hanem a földön található szennyeződésektől. Pl. bélférges lehet. De legtöbbször nincs ennyitől baj. Ha más anyag volt, attól lehet esetleg baja. Meg kell tanítani, hogy ne nyalogasson semmit, ami a földön van.

dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!