Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Új anyajegy 30 évesen egyik...

Új anyajegy 30 évesen egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

Ma észrevettem egy anyajegyet a lábamon borotválkozás közben, ami egy hete még biztos nem volt ott. Kb 3-4 mm-es, kicsit kiemelkedő anyajegy. Nagyon bepánikoltam amikor először megláttam, mert ennyi idő alatt kinőhet egy anyajegy? Vagy esélyes hogy rosszindulatú?


Elmegyek persze bőrgyógyászhoz, de addig is halálra aggódom magam.


nov. 30. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mutass éles képet róla, amúgy bőrgyógyász.
nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Remélem sikerült jól feltölteni!

[link]


Egyébként mindenképp megyek bőrgyógyászhoz, holnap felhívom, remélhetőleg hamar tud fogadni.

nov. 30. 23:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Világosas barna egyenletes pigmentációval?
nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amennyire értek hozzá, azt mondanám igen. Van több hasonló anyajegyem is, csak azok régiek, azokra még nem mondta a bőrgyógyász hogy gyanúsak. Inkább a hirtelen megjelenés ijeszt meg.
nov. 30. 23:08
 5/12 anonim ***** válasza:

A hirtelen megjelentet mindig jó észrevenni és követni, főleg ha még a pigmentációja is variálódik, növekszik, több szín kerül bele, stb.

Bőrgyógyász tudja jobban megmondani dermatoszkópos vizsgálat után, mert ő kinagyítva látja a pigmentációját.


Olyan is lehet, hogy elsőre azt mondja, hogy nem az, később mégis rossz irányba változik. Erre is figyelni kell!


Elsőre nem tűnik vészesnek, de ez egy eléggé rossz minőségű kép.

nov. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezen a képen ez nem ítélhető meg rendesen, nem is biztos ez alapján, hogy anyajegy.
nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb évente vannak új anyajegyeim. Nem kell parázni. Ha esetleg változást látsz rajta, akkor esetleg érdemes vele foglalkozni.
nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Normális, hogy az emberen új anyajegy jelenik meg.
nov. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ugyanannyi anyajegyünk van az egész életünk során, mint amennyivel születünk.
dec. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hú ha látnád nekem a mellemen mennyi új anyajegy lett közel 8 hónap alatt, mióta várandós vagyok. Már számon sem tartom őket.
dec. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!