Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogászati érzéstelenítést...

Fogászati érzéstelenítést követően este már ihatok alkoholt?

Figyelt kérdés
Most végeztem a fogorvosnál. El kellett érzésteleníteni. Lidocain injekciót kaptam. Este baráti összejövetelre megyek. 2-3 pohár bort megihatok?
dec. 1. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Simán. Max jobban beüt.
dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pintér László ***** válasza:
Én előtte-utána is ittam egyből. Igaz sört. De Én mondjuk sűrűn szoktam gyógyszerre inni. Nekem mondjuk még nagy bajom nem volt, de attól még nem ajánlatos, Én csak egy gyökér vagyok.
dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pintér László ***** válasza:
De amúgy este már szerintem simán ihatsz.
dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyógyszerre nem innék, itt azért fordult meg a fejemben, hogy nem muszáj kihagynom, mert ennek egyértelműen érezhető, ha kimegy a hatása, és a zsibbadás már teljesen megszűnt. Csak nem tudom, hogy ez azt is jelenti-e, hogy a szervezetemben sincs már olyan mennyiség, hogy ne legyen bajom?! Nyilván belehalni nem fogok, de rosszul lenni se szeretnék
dec. 1. 17:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!