Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat mindkét lábam?

Mitől fájhat mindkét lábam?

Figyelt kérdés

A mai nap egész nap csípőtől talpamig sajog a lábam. Furcsa görcsös érzés. Olyasmi mint amikor valaki lázas lesz és az izületeken is lehet érezni.

Furcsa, de a reggeli WC után kezdődött.

Mozgatásra enyhül, ha fekszem, nyugalomban vagyokjobban érzem a fájdalmat.


29F



dec. 3. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lúdtalp?
dec. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltál valami megerőltetőt az utóbbi napokban (pakolás, sport, sok séta, stb)?

Nem kaphattál el valami betegséget ami így kezdődik?


Volt már ilyen vagy hasonló eseted?

Nekem gerincsérvem van, és sokszor zsibbad miatta a csípőm/combom oldalt a térdemig. Ha volt ilyesmi problémád régebben is, csak mondjuk nem ilyen erős, akkor az is lehet hogy ott a gond.

Ideg is becsípődhetett, ha megterhelted valamivel.

dec. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1, nincs lúdtalpam


#2 Reggelre elmúlt, előfordul, ha jön a front de este erősebb volt, már-már kellemetlen. Korábban volt vérző aranyerem, na akkor szokott teljesen megfájdulni a lábam is, olyankor hőemelkedésem is volt.


Igazából csak az okát szeretném tudni, nem tudom minek lehet a tünete.

dec. 3. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
9%

3

Miért akarod tudni az okát, ha elmúlt?


Amúgy gondolod, hogy az itt válaszolók jobban tudják, mint az orvos? Talán menj el szakorvoshoz!

Egy ilyen betegség megálélapitása sok kivizsgálással járhat, szerinted itt majd táv betegség analizálunk vagy mi?

dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkorom óta vannak ilyesmi panaszaim. Általában front előtt hol az egyik kezem, hol a másik lábam fáj. Hat gerinc probléma. Mozogj, tornáztasd szét a csípődet is. Esetleg vegyél be egy izomlazítót vagy fájdalom csill. 1-2napig faj nekem, aztán jó. Ha fennáll a probléma, nem szunik vagy rosszabbodik, menj orvoshoz.
dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!