Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Édesapámról lenne szó 58...

Édesapámról lenne szó 58 éves, szegénynek 3 hónapja fáj a combcsontja volt ortopédián ahol megállapították, hogy NECROSIS CAPITIS FEMORIS- combfej elhalása van! Milyen kezelést javasoltok? Gyógyítható?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Protézis beültetéssel.
2010. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy cikk - van még több is az interneten.

[link]

De nem értem: az orvos adott egy diagnózist, de kezelést nem javasolt?

2010. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én akár a ráolvasást is javasolhatom, de ha normális kezelést akarsz, akkor az orvost kéne kérdezni ;)
2010. okt. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, sajnos édesapádnak valószínüleg csípőprotézis fog kelleni, mert előbb-utóbb teljesen el fog halni a csontfeje. A műtét elég komoly, viszont nagyon jó csípő-izület implantátumok vannak, melyeket már régóta alkalmaznak.
2010. okt. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az orvos azt mondta, hogy pihentesse-felírt neki egy gyógyszert amitől nem lett jobb, nagy fájdalmai vannak azóta is. Most beszéltem az én háziorvosommal aki azt javasolta, hogy valószínűleg műtétre fog kerülni sor, egy Budapesti kórházat ajánlott, hogy oda menjünk be és vizsgáltassuk ki.
2010. okt. 21. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!