Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valakinek baja attól,...

Lehet valakinek baja attól, hogy gyakran jár wc-re?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy pszchiés betegségben szenvedek már 4 éve, ezért igen gyakran látogatom a wc-t.

Olyan 2-3 óránta vizelek, a vizeletporciók igen kevesek.

Vannak olyan időszakok is amikor óránta kell menne wc-re.

A kérdésem az lenne, hogy lehet e valami bajom ettől?

Nem fog összezsugorodni a hólyagom? (Stb...)

A pszichiátriai kezelésem már elkezdődött!

Válaszaitokat előre is köszönöm!



dec. 6. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs semmi bajom, mégis ugyanez van. Direkt kivizsgáltattam magam. Semmit nem találtak. Lelkileg sincs bajom.

Nekem még az is van,hogy hidegben aztán tényleg óránként kell. De egesz eletemben ez volt. 36 vagyok.

dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézesd meg biztos, ami biztos, hogy nem-e szervi baj, bár szorongással és más mentális bajokkal sokszor együtt jár a gyakori vizelés.

Bár van akinek simán gyors az anyagcseréje. Én is rengeteget járok wc-re, van hogy óránként, gyerekkoromban pedig ez még rosszabb volt, de tudomásom szerint nincs semmi mentális vagy szervi bajom.

dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is óránként járok wc-re de nincs semmi bajom :D
dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2-3 óránkénti pisilés nem kóros.
dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen 2 óránként tartok szünetet és akkor a wc-re is kimegyek. Hogy mennyire kell az attól függ, hogy mennyit ittam előtte.
dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!