Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szaglás és izlelés visszanyeré...

Szaglás és izlelés visszanyerésére megoldás?

Figyelt kérdés
Pár hete nincs egyik sem. Covidos lehettem. Aki volt hasonló helyzetben kérem írja le a tapasztalatait.

dec. 9. 06:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 éve volt a covidtol ugyanez! Nagyon sokára jött vissza 3 hònap kelett hozzà
dec. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Nekem 2.5 ev alatt nem jon vissza. Fontos nagyon hogy az elso 3 honapban tud visszajonni, utana nem. (En ezt akkor nem tudtam)

Meg kell tanulni az orrot meg a nyelvet hogy ujra erezze az izeket es a szagokat. Ez azt jelenti hogy napi 2x kb 10 percet forditsd szagolgatasra ugy hogy mondogatod magadnak hogy miket szagolsz. Lehet ehhez venni illoolajakat (szaglasklinikan ezt javasoltak, citrom eukaliptusz es szegfubors) vsagy egyszeruen menj vegig a fuszeres polcon es mindet szagold 15-20 masodpercig. Izleles foleg a szaglastol fugg de abbol ir probalj meg minel tobbfele dolgot enni.

Ha mesz boltba akkor is kinden tokdseget es gyumolcsot emelj fel es szagolj meg. Ha latsz viragot, ugyanez

dec. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2 hülyeség, h nem jön vissza magától. Nekem több, mint fél év után jött vissza a szaglásom. A receptorok vagy működnek, vagy nem. Ha nem, akkor szagolgathatsz te kutyaszart is, azt sem fogod érezni.
dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!