Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy nő részeg/iszákos, azt...

Ha egy nő részeg/iszákos, azt a mindenkori társadalom jobban megveti, mint ha mindezt férfi csinálja. Miért van ez így?

Figyelt kérdés

dec. 10. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Én nem vettem észre ezt, hogy ez így van. De ha ez így is van, akkor talán azért, mert egy nő tartsa magát, meg így hogy neveli a gyerekeket stb.


De szerintem ugyanaz a kettő, ha nő ha férfi is csinálja.

dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Ez egy jó kérdés! Én magam is így vagyok vele, de nehezen tudnám megmagyarázni az okát. Talán azzal függ össze, hogy a nőket /anyaként is/ jobban tisztelik, és ezt az ideált rombolja le egy részeg nő?
dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Mert az emberek többsége MO-on még ma is a középkorban él!
dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Egy részeg, iszákos nő csupaszabb, védtelenebb, kiszolgáltatottabb, mint józan társai (vagy a piás férfiak), így duplán cink, ha ennek ellenére is ilyen helyzetbe hozza magát.
dec. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Egy magányos férfit kinéz a társadalom, mondván, hogy lúzer, de egy magányos nő a társadalom szemében egy jogait érvényesítő független, "erős" nő!...
dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Phoney ***** válasza:

A "mindenkori társadalom" a férfit tartja olyan érzelmi analfabétának, aki csak ivással tudja kezelni az érzelmi problémáit, akár iszákosról van szó, akár időnkénti részegségről. A nőktől inkább elvárják, hogy érzelmi szinten ne ennyire teljen tőlük.

Hogy nő nem ihat egyszerűen csak azért, hogy társaságban jól érezze magát, az az utóbbi generációkban egyre kevésbé igaz... amíg nem a gyerek előtt (vagy a gyereket elhanyagolva) iszik.

dec. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!