Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért görcsöl a hasam?

Miért görcsöl a hasam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy éjszaka sokszor felszoktam kelni inni. Régebben víz volt az ágyam mellett mindig, de a párom rászoktatott az üdítőre. Tudom, tudom nem jó dolog este cukrosat stb inni de nem is ez a lényeg. Eddig semmi bajom nem volt kb 2 évig. Viszont 1-2 hónapja reggelente arra szoktam kelni, hogy görcsöl a hasam mint az állat (mensi görcsnél is jobban) de nem kell wcre mennem vagy hasonlók… szimplán csak görcsöl. Eddig nem gondoltam bele miért lehet nem is érdekelt. Viszont rájöttem, hogyha víz van mellettem reggelre semmi bajom nincsen.(?)

Nem igazán értem miért azt hittem először, hogy egy üdítő miatt ami zöldtea tehát nem is szénsavas nem is szoktam nagyon szénsavasat inni. Aztán volt hogy almalevet ittam este na az reggel brutál volt… úgy görcsölt a hasam hogy sírni tudtam volna. Szerintetek miért. Ok nem iszok már üdítőt hanem vízet este nem is kérdés. Csak érdekelne a miértje napközben semmi bajom az üdítőktől. Értelmes válaszokat köszönöm, a hülyéknek üzenném ne raboljuk egymás idejét. Köszönöm. 20/L



dec. 12. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

"Értelmes válaszokat köszönöm, a hülyéknek üzenném ne raboljuk egymás idejét."


1-2 hónapja tart ez, nem 2 napja, és 20 éves létedre orvos eddig nem jutott eszedbe? Akkor milyen értelmes választ vársz?

dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
61%

1.A tested megszokhatta a vizet és a cukros italokat pedig nem. 2.A változás új volt számára.

3. Allergiás vagy az italra amit ittál

dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat: nálam az almalé, narancslé cukros üdítő savat csinál, ezektől főleg reggelente görcsöltem.

Amióta lúgos vizet iszok, semmi gondom.

Mondjuk azt én sem értem, miért reggelre görcsöltem meg felfúvódtam ezektől. Talán az éjszaka során összegyűlt mindez, napközben meg gyorsabban emésztődik minden mert mozgunk is közben, a mozgás segíti az emésztést.

dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam a tea okozza. Esténként fél pohár tej és nincs görcsölés. Próbáld ki!
dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!