Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Guggolás után fejfájás,bizonyt...

Guggolás után fejfájás,bizonytalanság?Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben ha leguggolok csak egy rövid időre(cipőt húzni,takarítani egy alsó polcon stb) felemlekednél szinte mindig a fejeben enyhe fájás,bizonytalanság van.Eleve már guggolás közben is érzem a fejfájást.De sokszor ha leülök 5-10 percre a földre,pl ruhát hatogatni,akkor is érzem utána

38 éves vagyok,egészséges,nemrég volt vérvételem,minden rendben,vérnyomásom,vércukrom jó.

Mit lehet ezzel kezdeni?



dec. 13. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg egy nyaki gerinc röntgent lehetne csináltatni, vagy egy neurológiai vizsgálatot. Az lehet, hogy a labor ok, de más is lehet a háttérben.
dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A háziorvosnak mondtam pár napja,mert a férjemnek kértem receptet..Azt mondta,hogy ez normális,nem kell vele foglalkozni..Nem tudom,eddig nem voltak ilyenek.Nyilván most ünnepek jönnek,de ha január elejére nem lesz jobb,kérek beutalót.

Ha valakinek volt konrkétan ilyen,megköszönöm, ha leírja a tapasztalatát

dec. 13. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy neuróst maszekban, mert nem normális. A házi orvos le van terhelve, nincs ideje a beteggel foglalkozni. S ez most nem gúny.
dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!