Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alhasi fájdalmat, rendszeres...

Alhasi fájdalmat, rendszeres urológiai gyulladást (folytonos fertőzés), puffadást, székrekedést okozhat ételintolerancia (gondolok itt a gluténra, fruktózra, tejfehérjére, stb.)?

Figyelt kérdés
Van-e valaki aki ebben tapasztalt, volt alhasi tünete és étel okozta? Nőgyógyászati kenetek mind negatívak, STD negatív. Mindig van fehér folyásom és alhasi görcsök nap mint nap, így maradt a kaja, vagy a húgyúti sokszor visszatérő E. Coli fertőzés. Szerintem azért nem tudok megszabadulni a Coli-tól mert gyenge az immunrendszerem a krónikus gyulladásoktól, amelyek a beleimben vannak (székletem normális, de étkezések után jön elő az alhasi fájdalom, így kezd nekem gyanús lenni a kaja). Tömtek rakat antibiotikummal az évek alatt az E. Coli-ra, ami hol eltűnt, hol maradt, de végül csak-csak visszatért. Higiéniás bajok nincsenek, tangát nem hordok, székelés után fürdök. Itt krónikus gyulladás állhat fenn urológus szerint is és nődoki szerint is. Mindkettő a belekre gyanakszik. Ki jár hasonló cipőben?

dec. 15. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az urulógia gyulladáson kívül szerintem bármelyiket okozhatja.
dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Crohnos ismerősömnek volt hasonló.

Bár inkább hasmenéses reggelekkel és gyakori aftákkal. Viszont a sok negatív nőgyógyászati lelet dettó.

dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kóros puffadást többnyire SIBO vagy laktóz, fruktóz okoz.
dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!