Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szoktatok vécézni a repulogepe...

Szoktatok vécézni a repulogepen? Mar sokszor repultem, de eddig mindig kibírtam, amíg leszallunk viszont tegnap muszaj volt mar a gepen elvegezni a dolgom, fura volt egy kicsit , ti szoktatok ?

Figyelt kérdés

dec. 16. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyan lenne a wc, mint a vonaton, akkor szívesen kipróbálnám:D (mármint nem olyan koszos, hanem olyan lyukas XD)
dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, főleg, mivel egy repülőgépen nem mozoghatsz szabadon. Elég egy vihar, erősebb szél, és a wc-ket bezárják, neked pedig a helyeden kell maradnod.
dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nőként ha lehet elkerülöm. Reptéren pisilek közvetlenül felszállás előtt, nem iszok túl sok vizet és általában kibírom érkezésig. Mondjuk Londonban éltünk, tehát azt a távot repültem nagyon sokat, azt teljesen jól ki lehet bírni, nyaralásokon azért voltak hosszabb utak, 3-5 órásak, ott félúton muszáj volt elmennem.
dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1,

Már ott sem lyukas WC-k vannak.

dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sokszor repültem 6-8 órákat így természetesen használtam a wc-t. Gyerekként kissé ijesztő volt a vákuum, de mostanra már megszoktam.
dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4,

Soha nem utaztál még vonaton, vagy max a Luxus Railjettel, vagy vonatpótlóval.

Képzeld, a piros csíkos kocsik sínre ürítenek, a Bd, Bo, Bko is, van még néhány Bhv az északi oldalban Hidas felé, a Schlieren, BDV sínre ürít, a második generációs tárcsás IC-k (Apee, Bpee) is sínre ürítenek...

Bzmot sínre ürít...

dec. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, a bakony IC-ben lévő Halbik is sínre ürítenek
dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4.

Minden nap utazom vonattal.

dec. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos egy elővárosi elkényeztetett vagy és villamos (Flirt, KISS) megy a segged alatt
dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jesszus srácok ne már.

1. A kérdés tökre nem erre vonatkozott.

2. Aki ennyire ismeri a vonatokat, az legyen már tisztában azzal is, hogy igen, már Magyarországon is csomó olyan vonat van, ami nem sínre ürít és nem csak a "luxus Railjet vagy vonatpótló". Ahogy egyébként tisztában is vagy vele a következő kommented alapján. Mondjuk akkor gondolom azt is pontosan tudod, hogy ilyen vonatokkal abszolút nem csak az elővárosban közlekedhetsz, Budapestről Nyíregyházára is megy ilyen. Ne az legyen már az érv arra, hogy valaki "nem utazott még vonaton", hogy nem látott még olyan vonatot, mint ami az "északi oldalban Hidas felé" megy... :D Értem én, hogy szenvedélyünk a vonat, de azért maradjunk reálisak, melyiknek van nagyobb forgalma, most úgy őszintén.. Arról nem is beszélve, hogy miért lenne valaki elkényeztetett, mert történetesen Budapest agglomerációjában kell használnia a vonatot nap mint nap, és nem Hidasnémetibe ingázik?

Na mindegy ez is off, csak nem bírtam már nézni a vitát.


Már válaszoltam, de hogy hasznos maradjak kiegészíteném annyival, hogy sok ismerősöm érez úgy, mint te, mivel furcsának találják, inkább kibírják a szárazföldi wc-ig. Egyértelműen nem kényelmes azon a szűkös helyen elvégezni a dolgunkat.

dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!