Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérdezze meg kezelőorvosát,...

Kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét?

Figyelt kérdés

De az embernek nincs gyógyszerésze, legalábbis én mindig véletlenszerűen váltom ki a receptjeimet, nincs stabil patika, ahová visszajárnék, így nem alakult ki afféle "személyes gyógyszerész" kapcsolat egyikkel sem.

Ahogy valakinek van ügyvédje, fodrásza, kozmetikusa, akár zöldségese vagy bármi, ahová rendszeresen és csak őhozzá jár vissza, így a gyógyszerész-beteg kapcsolat nem ilyen.


dec. 20. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem érted hogyan kell szedni egy gyógyszert, vagy tanácsra van szükséged, teljesen mindegy. Be mész egy gyógyszertárba és az első random gyógyszerésznek felteszed a kérdésed. Nem kell hogy a bizalmasod legyen, vagy hogy ismerd.
dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd nyugodtan a kezelőorvosodat. Vannak olyanok, akik nem mennek el naponta több patika mellett, hanem ugyanoda járnak, nekik opció a gyógyszerészt kérdezni. Akkor is opció a gyógyszerészt kérdezni, ha nem zavar, hogy idegen.
dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak megjegyezném... Ha egy random gyógyszertárba bemész, ott a pult mögött legtöbbször gyógyszerész aszisztens fog téged kiszolgálni nem gyógyszerész. Ez már egy ideje igy van, nekik kevesebb fizetést kell adni mint egy diplomás gyógyszerésznek.

Általában egy gyógyszertárban van 1 gyógyszerész és van patika mératétől és forgalmától függöen gyógyszerész aszisztens nek hívott dolgozók.


tehát ha random megkérdezed a pult mögött álló "eladót" simán lehet hogy nem fog tudni neked szakmailag segíteni.


Én is tapasztaltam már ezt, kérdeztem már meg patikában dolgokat és láttam hogy fogalma sincs mia válasz.

dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyelvtanilag valóba helytelen. Helyesen: vagy kérdezzen meg egy gyógyszerészt.
dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!