Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is nyomott, ha nappal alszik?

Más is nyomott, ha nappal alszik?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 órája gondoltam, kicsit lepihenek, mert hát ma volt az utolsó tanítási nap a suliban, holnaptól szünet, és nagyon fáradt vagyok meg álmos.

Hát a lephihenésből alvás lett, igaz, nem olyan hosszú, de most ahogy felébredtem teljesen leverten érzem magam.


Más is szokott így lenni?


dec. 21. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aha nekem is, igy a végzős évemen jött elő hogy elálmosodok mire hazaérek ilyen 2 körül, csak nekem inkább az volt a baj hogy az agyam tudta hogy tanulni kell meg ilyenek és nem tudtam rendesen pihenni aztán én is full szarul ébredtem es ugyanugy nem lett semmi belőle
dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ezért nem is szoktam napközben aludni, ha csak ébren tudok maradni (volt, hogy éjszakáznom kellett munka miatt, az más volt, és akkor más volt az ébredés is)
dec. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Régi munkahelyemen volt az hogy annyi munkánk volt hogy 4 napon át 12 óráztunk reggel 6-18 ig mert annyi meló volt hogy a délutános csapatot is támogatnunk kellett, és a délutánosok is úgy jöttek be hogy déltől voltak este 11 ig. Akkor emlékszem az utolsó napra ami egy pénteki nap volt akkor mondták hogy pénteken délután 2 órára kész kell legyen minden, és mondták hogy ha előbb végzünk akkor elmehetünk amint átadtuk a terepet. Akkor megbeszéltük a vezetőkkel meg mindenkivel hogy mi lenne ha akkor bemennénk hajnali 4 re mert a fuvart megtudtuk oldani és akkor végzünk legkésőbb 10 órára és szabad lesz a péntekünk majdnem teljesen és akkor a hétfőt amikor délutánosok lettünk volna szintén megkaptuk pihenőnek a sok túlóráért cserébe és akkor otthon maradhattunk kedd délutánig.

Akkor pénteken úgy mentünk be hogy már egyből nekiálltunk dolgozni és nem álltunk meg reggel 8 ig, se cigizni nem ment el az aki cigizik meg semmi, wc-re alig jártunk mert nyomtuk ezerrel hogy 10 ig készen legyünk. Persze ennek meg is volt az eredménye alig volt 9 óra mikor már csak az utolsó simításokat végeztük és már csak a rendrakás maradt hátra. Akkor olyan fáradtan mentem haza hogy én délbe megebédeltem és annyira rám jött az álmosság hogy gondoltam ledőlök úgy 1 órácskára és megnézek közbe egy sorozat epizódot, hát amint ledőltem már aludtam, és aludtam vagy 3 órát, akkor a barátnőm amint hazaért munkából Ő ébresztett fel és annyira nyomott voltam hogy egyáltalán nem éreztem azt hogy pihentem volna, még rosszabb is volt mint előtte. Akkor este 9 ig végigszenvedtem a napomat, nem akartam előbb lefeküdni mert akkor felborul a bioritmusom meg minden és ezt nem akartam.

Aztán amikor lefeküdtem este 9 kor másnap 11 ig aludtam folyamatosan de úgy hogy wc-re sem mentem ki, meg semmi. Na az annyira jó és pihentető alvás volt hogy azóta sem aludtam ennyire sokat ilyen jól, és akkor egész s9ombati napomon pörögtem meg aktív voltam mert azért itthon is volt bőven mit csinálnom és simán megcsináltam azt amit arra a hosszú hétvégére terveztem. Utána vasárnap barátnőmmel voltunk el közös programon hétfőn meg pihentem.

dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként ma három hete, hogy reggel ébredés után elájultam, ami azért lehetett, mert hirtelen ugrottam ki az ágyból, és leesett a vérnyomásom, és sajnos azóta parázok a reggeli keléstől, hogy nehogy megint megtörténjen, de azóta mindig szép lassan kelek ki az ágyból, viszont az utóbbi 3 hétben voltak utóhatásos rosszulléteim.
dec. 21. 16:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Sokszor még napközben is félek, hogy nehogy elsötétüljön a kép.
dec. 21. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!