Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez vajon mi lehet?

Ez vajon mi lehet?

Figyelt kérdés
Ahogyan egyre többet fogyok, úgy egyre több kis gömböt érzek a bőröm alatt. Tapintással lehet érzékelni, nincs a bőröm felszínén.
dec. 25. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen magas, hány kg vagy most, és a fogyás előtt mennyi voltál?
dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csomók lehetnek a bőröd alatt, menj el dokihoz.
dec. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
161 cm 57kg voltam, most 53.
dec. 25. 10:06
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Azt nem értem, hogy miért a fogyás következtében jöttek elő.
dec. 25. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Még érdekes lenne 1-2 dolog...

A 161/57 nem olyan extra dolog, hogy okvetlen fogyásra legyen szükség. Milyen céllal, milyen okból kezdtél bele a fogyóba?

Mennyi idős vagy?


A mostani számok alapján már akár vékony is lehetsz... Lehet, hogy a bőr alsóbb rétegeit érezheted jobban?

dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyat is olvastam, hogy fogyás után tömötebb lesz a zsírszövet, és azt érzem. Elméletben azért lesz tömötebb, mert a zsírszövet gyorsan csökken, viszont a sejtek és a bőr nem tudja követni ezt a folyamatot, ezért azok megmaradnak olyannak, amilyenek voltak.
dec. 25. 11:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!