Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma feküdtem le először a...

Ma feküdtem le először a barátommal. Többi lent. Ami utána történt az normális?

Figyelt kérdés

Nem volt felvezetés, eléggé fájt. Nagyon gyorsan, erősen csinálta. Majd lefogott és fölém mászott, nem engedett. Azt mondta, "még, még". Mondtam neki, hogy szálljon le rólam, de nem tette. Nagyjából negyedóráig nézte ahogy, konkrétan szenvedtem. A pozíció úgy volt, hogy feküdtem az ágyon, ő lefogott rám mászott. Nagyon, nagyon rossz volt. Utána rögtön elkezdett görcsölni a hasam, úgy, hogy mozogni nem bírtam. A fiú összepakolt és elment. Most éppen kevésbé fáj azért most írom a kérdést. De amúgy nagyon görcsöl. Se gyógyszer nincs itthon, se szülők mit tegyek?


Kórház, ügyelet??


Kérlek hamar válaszoljatok kétségbe vagyok esve



dec. 25. 21:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Tekintettel arra, hogy gyakorlatilag megerőszakoltak, először hívd fel a szüleid, menjetek el a kórházba és a rendőrségre.
dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Sajnálom de a barátod megerőszakolt. Szerintem jobb ha elmondod a szüleidnek ezt a seggfejet meg örökre kizárod az életedből
dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Ez nemi erőszak, hiszen nemet mondtál. Menj a szüleiddel az ügyeletre, aztán rendőrség
dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Ha jól értem, megerőszakolt. Lehet, hogy jobb lenne orvoshoz menni. Mégegyszer ne engedd a közeledbe ezt az állatot! Elgondolkozhatsz, azon is hogy feljelentsd-e.
dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%
Ha elmúltál 18 éves akkor most ügyelet, és miközben mész hívd fel a 112-öt és mond el mi történt, és hol van a legközelebbi rendőrség ahova tudsz menni az ügyelet után. Ha nem akkor ugyanezt a szüleid bevonásával. És most azonnal.
dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
8%
Ezért mondom mindig, de persze sosem hallgatnak rám: Egy fiatal, tapasztalatlan lány számára alapvető fontosságú, hogy az első pár alkalommal egy érett, tapasztalt, FÉRFI legyen a partnere.
dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
4-es vagyok. Menj orvoshoz, és esemény utáni tablettát vegyél be, nehogy még teherbe is essél!
dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
Nospat ha van vegyél be, amúgy ha bizonyitékot akarsz azt csak frissen tudod megtenni orvosi vizsgálattal.
dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%

"Ma feküdtem le először a barátommal."


?!


Nem feküdtetek le, hanem megerőszakolt. Hatalmas különbség!

dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez igaz, akkor téged megerőszakoltak.

Hívd fel a szüleidet és irány az ügyelet.

dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!