Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aknékra mi vált be?

Aknékra mi vált be?

Figyelt kérdés

Az arcom tele van piros aknékkal, amikből átlátszó folyadék jön ki. Ezeket mivel lehet kezelni? Már nagyon sok mindent kipróbáltam, de átmeneti eredményekkel jártak csak.

Rendszeresen mosom, tisztítom pl. La Roche arclemosóval és krémmel (effeclar),

34l


dec. 27. 18:55
 1/8 anonim válasza:

Semmelweis Budapesten, bőrklinika. Keresd Dr Bognár Pétert (bár azt hiszem már jóideje nem csak dr) nagyon nagyon körbejárnak majd szerintem.


De ha nem így jársz el akkoris mondhatom, hogy isotretinoin. Az _mindent_ eltávolít, a legdurvább aknékat is. Az idő alatt míg kezelnek vele 100%-osan, utána pedig lehet, hogy nem jön vissza, nem tudom minek a függvénye.

dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inzulin szint csökkentő kezelés+kozmetikus.
dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász
dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Be ne szedd

2. es

Az izotretinoin teratogén ; körülbelül 20–35%-os a veleszületett rendellenességek kockázata azoknál a csecsemőknél, akik méhen belül kerültek ki a gyógyszer hatásának , és a prenatálisan izotretinoinnak kitett gyermekek körülbelül 30–60%-áról számoltak be neurokognitív károsodásról.

dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ezen csak egy bőrgyógyász tud segíteni. Nekem is tele volt az arcom aknéval jó pár évvel ezelőtt. Nekem se használt semmi. Elmentem bőrgyógyászhoz, először gyógyszeres kezelést kaptam egy ideig. Majd írt fel nekem krémet, és arclemosót, amit külön nekem kevertek ki a gyógszertárban.
dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es Tudsz olvasni? Mit használnak IR-eseknek inzulinszintcsökkentésre?: Merckformint, amit terhesen is szednek, kapj már a fejedhez miket írkálsz:D Mi az elsőszámú probléma az aknék kialakulását megelőzően: PCOS, és miből alakul ki a PCOS? Ir-ből.
dec. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ne hallgass ezekre az idiótákra. Borgyogyasz. Isotretinoin.
dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyakran az étrendben is található ok, ami miatt folyamatosan gyulladásban van a bőr...
dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!