Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ibs vagy mi a fene volt ez?

Ibs vagy mi a fene volt ez?

Figyelt kérdés
Az előbb arra keltem,hogy mennem kell wc-re. Eleje híg volt mint a pisi,aztán jöttek ilyen nagyobb darabok vége pedig sűrűbb volt de híg. Azt tudom hogyha szénsavasat iszok akkor kicsit meghajt. Októberében már egyszer elkaptam egy ilyen hasmenéses vírust. Ja és meg is van a menzeszem. Itthon senkinek sincs baja. Én nem járok el csak boltba,a fiam szokta haza hozni. Igaz szilveszterkor voltak nálunk felnőttek, és gyerekek is de senki sem mondta hogy baja volt.
jan. 3. 04:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze sok édesség is volt a napokban . És eléggé robbanás szerű volt. Tegnap már nagyon hangosan mozgott a hasam. És most érzek ilyen inkább baloldali állásban húzó jellegű fájdalmat
jan. 3. 04:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt miért ebbe a csoportba írtad?
jan. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom véletlenül.
jan. 3. 06:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is egy napja megy a hasam, gondolom, vírus.
jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nekem csak akkor egyszer ment. Azóta semmi. És máskor is volt már,hogy éjjel rám tört a semmiből. Biztos olyat ettem ami nem tetszett. Furcsa mert máskor is eszek,iszok dolgokat és hol meg hajt,hol nem. Ezért gyanítom az ibs t
jan. 3. 11:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!