Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kezdhetnék még a derékfájd...

Mit kezdhetnék még a derékfájdalmaimmal?

Figyelt kérdés

1 évvel ezelőtt voltam a reumatológusnál mert már akkor is abban az állapotban voltam, hogy 1 éve bizonyos cselekmények után kínzóan fájni tud a derekam ami lesugárzik a forgóba és a talpakba. (Általában hosszan tartó ülés/álló munka)

Akkor készült laborvizsgálat ami negatív lett teljesen, illetve készült röntgenfelvétel is az adott gerinc szakaszról de minden teljesen rendben van.


Mikor visszamentem az eredményekkel azt mondta a reumatológus, hogy el kell kezdeni sportolni mert a mozgásszegény életmód miatt van ez, éshogy ő hozzá sok fiatal jött már ilyen panaszokkal és biztos benne, hogy ha sportolok el fog múlni. Emellé kaptam porcerősítőt is.


Úgyhogy elkezdtem már másnap sportolni (úszni jártam) és ittam a porcerősítőt egy éven keresztül és jelenleg továbbra is ugyanott tartok, hogy fáj a derekam.

Ma reggel is úgy keltem fel, hogy tiszta merev az egész és majd befosok a fájdalomtól.


Én ezt nem értem. Ha nincs eltérés akkor mi okozza? Nagyon kínzó tud lenni.


22/F



jan. 5. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy CT nem ártana. Illetve keress egy másik orvost. A mostaninak abban igaza van, hogy sportolni, mozogni kell, de nem jár el helyesen, ha leráz a fájdalmas ellenére.
jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
MR kellene, gerincre nem hat, nem épül be a porcerősítő. A felvételt értékeltesd ki gerinc vagy idegsebésszel. És elsősorban gyógytorna.
jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Másik orvos, friss felvételek.

Sport folytatása.

És én javalsok egy manuálterapeutat. Simán lehet hogy 3 alkalom alatt full rendbetesz.

jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azt szomorúan hallom, hogy nem épül be a porcerősítő mert 1,5 havonta ad újabbat és egy csomó pénzt kiadok rá :(


Nem tudom akkor miért ajánlotta. Gondolom a pénz miatt.


Elmegyek akkor másikhoz.

jan. 5. 14:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!