Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit egyek hogy fogyjak arcból?

Mit egyek hogy fogyjak arcból?

Figyelt kérdés

meg mindenhogy, alapjáraton nem vagyok kövér, de most felszedtem pár kilót, és újévi fogadalmam hogy egészséges életmódot szeretnék élni, és a fejem.

47kg/165cm



jan. 6. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs helyi zsírégetés. Ha egészségesen táplálkozol és figyelsz a kalóriákra, mindenhonnan fogysz, nem csak arcból. Egyébként a magasságodhoz 47 kiló egyáltalán nem sok, sőt már-már egészségtelenül vékony
jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el hogy ilyen az arcod. Valszeg nem kövér ilyen BMI-vel...
jan. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokat kell vigyorogni és így kigyúródik az arcod. Javaslom nézzél korábbi kormányinfókat, az elég vicces. Én is olyan sokat edzettem arcizomra, hogy ha valaki mondjuk puszit akar adni, akkor oda tudok vele csapni, jó csattanósat. Tegnap meg lementem a kondiba és a 120at mások fekve nyomták én meg arcal. Azt mondták elég arcos vagyok, tehát fogtam magam, hátra arc és vissza se mentem, én nem hallgatok ilyen arcátlanságokat. A matektanárnak is az arctg() függvényről is egyből én jutok eszébe, át is keresztelt mARCira. Szóval lehetséges.
jan. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elhagyod az egyszerű szénhidrátokat, mozogsz (aerob edzés) és lemegy onnan, ahonnan le kell.


[link]

[link]

jan. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!