Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Safeguard szappant szeretnék...

Safeguard szappant szeretnék venni, hol találok?

Figyelt kérdés
Régebben Tescoban Metroban mindenhol lehetett kapni, most sehol nem találok, nem tudja valaki hogy hol lehet rálelni? :)
2010. okt. 22. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
www.bioszallito. hu (webáruház) de szerintem gyógyszertárban próbáld meg.
2010. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,náluk van,de érdemes még kölülnézned a neten..


[link]


Nem tudom egyébként hogy miért szüntették be a boltok,emlékszem olyan jó az illata..De tényleg n sem találkoztam vele mostanában..

2010. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2010. okt. 23. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlen, hogy nehéz rálelni. Az antibakteriális szappanok nagyon megváltoztatták a bőr természetes védekező mechanizmusát. Sokan lettek allergiásak stb.
2010. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gody válasza:
Szia! A vaterán láttam mostanság.
2011. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Safeguard szappan újra kapható, keress rá a neten. De egyszerűbb bemenni 100 forintos/eurós boltba, ott a 80 grammos (most én még csak ilyet láttam, de nem olyan kicsi ez sem) kevesebb, mint 100 forint.

Eddig két félét láttam: sima fehéret (original) és sárga csomagolású citromosat.

2013. júl. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!