Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valamit tudnatok mondani hogy...

Valamit tudnatok mondani hogy ne menjek iskolaba?

Figyelt kérdés
Holnap dogat irnek egy rohadt magy anyagbol es keptelenseg megtanulni nekem mert rengeteget kell magolni belole…tudtok valami tippet arra hogy mikent uszhatnam meg sulit?

jan. 8. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Írd meg, és ha nem lesz jó, javítasz.
jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes halogatni. Ess túl rajta. A pótlódoga nehezebb szokott lenni, mint az eredeti, direkt a "lógósok" miatt, hogy legközelebb elvegye a kedvüket a dolgozatról lógástól. Ráadásul mennyi időt nyernél? Egy napot? Egy hetet? Az mire elég, ha eddig sem tudtad?
jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Mivel a kérdés nem arra vonatkozott, hogy a dolgozattal mit csinálj, bár én is az első válasszal értek egyet, próbálok a kérdésre válaszolni.


Elesel, megütöd magad, sántikálsz. (Ezt lehet szimulálni.)

Hasmenésre, levertségre panaszkodsz, otthon maradsz, majd elmész az orvoshoz, neki is erre panaszkodsz, mivel nem tudja cáfolni, így egy-két napra legalább, de kiír.


Ha jóban vagy a szüleiddel, szólsz nekik, hogy igazoljanak le egy napot. Arra bármit kitalálhattok. Mielőtt a pirosgombfetisiszták tenyerelnek a lepontozásra, szólok: emberi dolog, szerintem mindenki volt már így. Pl én is. Nem tagadom.

jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván voltunk már így sokan, csak nem egy kéthetes szünet után.


Kérdező, szerintem menj be, kapj egy egyest, aztán túl leszel rajta. Ha eddig nem tudtad megtanulni, akkor következő órára sem tudod.

jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

Vacsora előtt egy órával említsd meg otthon, hogy nagyon fáradt vagy. Majd vacsoránál jegyezd meg, hogy "Nahát, de érdekes, nem érzem az ízét az ételnek. Ez mitől lehet? Hmm, a szagát sem érzem."

Jó pihenést kívánok a hétre!

jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ilyenkor szokott az lenni, hogy kiderül, hogy hiányzik az osztály fele, és amúgy sem írnátok meg a dolgozatot.
jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezt a dogát már megírtam egyszer és nekem és az osztály 75%nak 1,2es lett
jan. 8. 16:37
 8/14 anonim válasza:
100%

Igen tudok egy jó pár tippet, de!

Amint bemész a suliba úgyis megírassák veled utólag 🤣 mert ilyen nagy dogáknál ez mindig így van

jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egyszer nem tanultál, és most is sz@rtál bele. Hát ez egyre szebb. 🤣
jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7 Nem az a lényeg, hogy görbüljön?:D
jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!