Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valahol meglehet nézni, hogy...

Valahol meglehet nézni, hogy milyen áron vannak különböző patikákban egyes gyógyszerek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem támogatott árak érdekelnek, hanem vényköteles, de nem listaáras gyógyszerek. Most 13ezerért vettem de ismerősöm mondta, hogy a nála közeli patikában, ugyanez csak 9500… Szívesen megnézném ha elérhető valahol, hogy hol a legmegfizethetőbb 1-1 gyógyszer
jan. 11. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Online tudsz keresni. Sok patikanak fent vannak a termekeik online, arakkal. De nem mindnek
jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Körbetelefonálni is lehet az elérhető közelségben levő patikákat.
jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Online kereséssel sajnos nem mentem sokra, gyógyszertárakra lehet elég jól keresni, de még a fogamzásgátlómra se mutat árral találatokat a google, nem hogy a másikra… Azért is jöttem ide, hátha valaki tud ilyet, csak esetleg elsiklottam felette.

Telefonálást még nem kezdtem de lehet megpróbálom, csak nem tudom, hogy simán telefonon megosztanak-e így árakat. Bocsánat kicsit kétségbeesés miatt, de egyetemista létemre nem mindegy, hogy olcsóbbik helyen veszem és 2 havi különbözetből megvan 3 havi fogamzásgátló vagy ki kell találnom valami plusz lehetőséget arra, hogy finanszírozni tudjam az életem.

jan. 12. 00:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, nem minden patikának vannak fenn az árai. Telefonon általában ugyanúgy válaszolnak, mintha személyesen mennél be. Tapasztalatom szerint félre is teszik vagy szükség esetén megrendelik, amit kérek.
jan. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom majd azt, csak már előre félek picit attól, hogy leszólnak miatta.. Remélem én is kifogok egy kedves patikust
jan. 12. 10:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan tökfej a patikus, hogy leszól, akkor jobb is ha ez kiderül és tudod, hogy hova ne menj. Nem tíz forintokon akadékoskodsz, hanem több ezer forinrólvan szó. Nameg élénkíted a piaci versenyt, ezzel másoknak is jót teszel :-)
jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!