Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Edzés után egy órával 100...

Edzés után egy órával 100 körüli pulzus normális?

Figyelt kérdés
Sajnos iqosozok, elszívok napi 1 dobozzal, és lehet, hogy amiatt se áll vissza. Korábban nagyon sokat edzettem, de abbahagytam, és most kezdem újra. Szedek szívgyógyszert is, 5 mg bbizoprorolt. Ugye nem lesz semmi bajom? Fura volt, hogy amikor kiszálltam a kádból, nem szédültem meg, ahogy szoktam, és az egész testem remeg. Több mint két órát edzettem intenzíven

jan. 13. 23:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha lelassult volna az idő. Tegnap 3 órát edzettem, és akkor se ment vissza órákig.
jan. 13. 23:10
 2/13 A kérdező kommentje:
Semmi jelét nem érzem túledzettségnek, csak attól félek túlterhelem a szívem. Egy órával vagyok edzés után, és fekve 100.
jan. 13. 23:12
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Kávét ne igyál annyit, valamint a front is okozhat ilyet. Pihenj le ilyenkor.
jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ja, és magneB6 vitamin.
jan. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, korábban nagyon edzett voltam. A félmaratonit mindig két órán belül futottam le. Csak most híztam, és jelenleg 113 kg vagyok. Most, hogy újra edzek, jobban érzem magam. De félek, mert az utóbbi másfél évben nagyon keveset edzettem.
jan. 13. 23:18
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Oltottaknál előfordul elég gyakran!
jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mostmár lement 92-re. Csak azért félek, mert szívgyógyszert is szedek, mert gyakran felszalad a pulzusom.
jan. 13. 23:23
 8/13 A kérdező kommentje:
De talán, ha újra edzek, az megedzi a szívemet is. Csak pont ezért aggódok. Kibírja a szívem, a terhelést, ami a hozzászokással jár?
jan. 13. 23:24
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert, ha ugyanúgy próbálok futni, mint régen, (futópadon) a pulzusom felmegy sprintnél néha 170-re is, és mivel már nem edzek annyit félek, hogy már nincs olyan erős szívem. Abból gondolom, hogy a nyugalmi pulzusom 65 körül van, és a sportolóknak alacsonyabb. Ennek mi lehet az oka? Köszönöm a válaszokat.
jan. 13. 23:28
 10/13 A kérdező kommentje:
*és 3 perc után kifulladok, ha teljes erőből futok.
jan. 13. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!