Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes elmennem ezzel az...

Érdemes elmennem ezzel az endokrinológiára?

Figyelt kérdés

Időnként pattanásos az arcom, ez szerintem a menzeszemtől függ ami 1 évig pontos volt, most ismét osszevissza van pl 1 hetet késik.

Az államon azt vettem észre hogy pihésedik és talán erősödik is a szőr ott, idővel lehet hogy rendes szőr lesz és nem pihe?

Illetve pár éve eléggé zsirosodik is a bőröm, ezt valamennyire kordában tudom tartani arc szérumokkal de azért estére nagyon fénylik az arcom. Sok a miteszerem is leginkább zárt miteszerekrol van szó.

Az emesztesemmel is lehetnek problémák mert gyakran megy a hasam és sárgás a székletem olyankor, állitolag ez lehet epe vagy hasnyálmirigy probléma is.

Ja és a fodrászom szerint a hajam kevesebb lett mint 1 éve volt.

Úgy olvastam hogy az endokrinológia ezzel foglalkozik.

Érdemes elmennem oda szerintetek ?

22/L



jan. 14. 16:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és olyan 3 hónapja voltam hasi ultrahangon ott nem láttak semmit. A szőrzetem nem erősödött máshol csak az államon vettem észre egy kicsit, valaki azt mondja ez normális, másnak is van stb de engem mégis zavar és félek hogy később erősödne. A mellbimbóm körül is vannak szőrszálak de azt már tízen éves koromban is észrevettem, mindig kihúzom szemöldök csipesszel.erre is azt mondják hogy normális és sok nőnek van.
jan. 14. 16:09
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
Mindenképp érdemes. Ha ezeket elmondod a háziorvosnak, ad is beutalot
jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!