Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szivbeteg vagyok szerintetek...

Szivbeteg vagyok szerintetek szedhetem a Flektorport? Csak az használ a labamra !

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek ha tudtok válaszoljatok !
jan. 15. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Még a legjobb jóindulattal sem okos dolog egy (szív-, amúgy bármilyen)beteg embernek egészségügyi tanácsokat osztogatni a neten, névtelenül. Sosem tudhatod, hogy ki és milyen szándékkal válaszol, szándékosan vagy véletlenül is árthat amit ír. Ne egy anonim kommentelő mondja meg, hogy szerinte milyen gyógyszert szedj, ez legyen az orvos hatásköre és felelőssége.
jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az vényköteles, gondolom megkérdezted a felíró orvost és/vagy a patikust.
jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Targoncás vagyok. Szerintem szedheted.
jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. Milyen géptípuson? Én csak akkor hiszek neked, ha magasemelésűn is tolhatod, ilyen "békás" nem mongya' meg nekem! :)
jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem ismerem a magyar kategóriákat (sőt a szakkifejezéseket sem), mert Németországban tanultam a szakmát és itt is dolgozok.

Jelenleg 1,6 tonna teherbírású Linde villástargoncáink vannak.

Na, így mérvadó a gyógyszerészeti szakvéleményem?

jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. Így igen! Sérvemre mit javasolsz? :)
jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Unicum napi háromszor fél deci, sok pihenés.
jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!