Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A daganatot,jó indulatu...

A daganatot,jó indulatu csomót jelképez valami virág? Esetleg az atvészelését?

Figyelt kérdés

jan. 15. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Esetleg a Mályvavirág Alapítványra gondolsz, ami a nőgyógyászati rosszindulatú daganatokkal foglalkozik?

Mert jóindulatúra ilyet nem tudok.

jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jóindulatú daganat lehet egy pattanás is. Tehát jelképez-e valami virág pattanást?
jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fogalmaztam, szóval most megprobalom jobban kifejteni a kérdésem.

Ugye minden virágnak van valami jelentese, pl sárga rozsa-irigység, vörös rozsa-szerelem. Stb

Na és én arra lennék kíváncsi hogy akárcsak a betegségnek, de van e olyan virag amit ezzel tudunk azonosítani. Pl akár egy napraforgó-daganat atveszelese (ez nyilván nem valós infó,csak most pattant ki hirtelen a fejembolxd) remélem így már érthetőbb

jan. 15. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Így még zavarosabb. Minek kell ide virágokat belekeverni?
jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért lenne zavarokat?! MINDEN VIRÁGNAK VAN JELENTÉSE ÉS OSSZE LEHET KÖTNI VALAMIVEL!! Nem akartam erről itt beszélni de nekem van csomom... és ha mesélem szeretnék egy virág tetoválást ami azt jelképezné hogy legyőztem a betegséget. Mostantól nem bánnám ha olyan emberek válaszolnának, akik tudnak értelmezni legalább egy mondatot!🙃
jan. 17. 13:42
 6/6 A kérdező kommentje:
×HA megélem
jan. 17. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!