Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindegyik thai masszázsszalon...

Mizantropee kérdése:

Mindegyik thai masszázsszalon kupleráj vagy van masszírozás is?

Figyelt kérdés

jan. 24. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát én még nem hallottam olyan thai masszázsszalonról, ami kupleráj lett volna. Arról igen, hogy bepróbálkozott az ügyfél, az egyik lány meg orrba verte, ki is tiltották a férfit egy életre onnan.
jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.

Biztos nem tudott rendesen magyarul.

jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem hallottál? Szegénykém. Akkor minek áll előtte mindig a kotonos teherautó?

😆😅🤣😂

jan. 29. 20:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Napi szinten előttük áll a kotonos teherautó. Az ügyészség és a buzzibár szomszédságában. Belgrád rakpart.
febr. 13. 09:40
 5/6 anonim válasza:

Az Anandát tudom javasolni. Ott garantáltan nincs extra szolgáltatás. Ha egy igazán jó masszázst akarsz, akkor Pongwan-t javaslom a Fogarasi úti szalonból.

A Thai Oázisban is jártam Csillaghegyen, és ott éreztem a levegőben, hogy az emeleti ablakon vágnának ki, ha rákérdeznék a happy end-re. Ott Ta-nál voltam. Annyi negatívum volt, hogy nem vette az ölébe a lábamat, hanem egy párnát rakott alá a masszázs megfelelő pontjain.

Azt mondják, hogy a Lurdy házban sincs (Thai Masszázs Centrum).

A Medi-Thai szalonról is azt olvastam, hogy a masszázs nagyon profi, más nincs. Viszont nagyon szép nő a masszőr.

A Nuad-ban nagyon is van extrázás, de a vékonyabb masszőrtől egy rendkívül jó olajos masszázst lehet kapni, és nem vette a szívére, hogy nem kértem egyéb, erotikus dolgokat.

febr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem járok ilyen helyekre.
febr. 28. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!