Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet könnyíteni az...

Hogyan lehet könnyíteni az életemen, ha 23 évesen remeg a kezem?

Figyelt kérdés
Nagyjából 3 éve egy vizsgaidőszak után kezdett el remegni a kezem. Először azt hittem, hogy csak a stressz miatt van és majd elmúlik, de nem így lett. Az elején nem volt folyamatos és nem is annyira remegett, aztán idővel kicsit rosszabbodott, és nagyjából egy éve derült ki, hogy sclerosis multiplexem van, és hogy nagy valószínűséggel emiatt remeg a kezem. Valószínűleg egész életemben fog. Viszont mostanában kezdett el jobban zavarni, hogy fokozódott a remegés. Régebben nagyon szerettem festeni, most az apró ecsetvonásoknál már annyira remeg, hogy nem is igazán tudok festeni, vagy sminkelésnél, amikor próbálok tusvonalat húzni. Tudom, nem olyan nagy szám, de 23 évesen túl fiatalnak érzem még magam ahhoz, hogy ilyesmi problémám legyen, Van valakinek hasonló tapasztalata, vagy hogy lehet-e rajta enyhíteni?

jan. 26. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ohh.
jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
A Facebookon van egy csoport SM betegnek, lehet, hogy tud valaki segíteni. Nekem csak egy picit remeg szerencsére.
jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnálom a veled történteket. Megkérdezhetem, hogy van-e háziállatod?
jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia. Igen, macskáim vannak. Ez miért befolyásoló tényező?
jan. 31. 08:20
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Szinte teljesen biztos voltam benne, hogy van cicád. Elsősorban a kézremegést, esszenciális termort a krónikus bartonella okozza, sok évnyi tapasztalatból mondom, én is érintett vagyok. Orvos nem fog segíteni sajnos itt Magyarországon, halvány gőzük nincsen. Kutakodj a témában! Nehéz gyógyítani, ha egyáltalán lehet …..
jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*tremort (javítás)
jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2#-es. SM = lyme és/vagy bartonella.
jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, nincs háziállatom, nem is volt, mégis az egyik fő tünete az SM-emnek a kézremegés.
jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A bartonellát nem csak háziállattól kaphatod meg. Szúnyog, kullancs, bolha, pók, bögöly, stb.
jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a legtöbb autoimmun mögött, az SM mögött is krónikus infekciók állnak.
jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!