Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több mint egy hónapja van...

Több mint egy hónapja van hányingerem és zsibbadnak a végtagjaim valamint esetenként remegés és hidegrázás is előfordul! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
jan. 29. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ez így ahogy van a szorongás tünetei
jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja! A szorongás nagyon durva tüneteket tud produkálni. Nekem később ezek mellett volt még erős szívfájdalom, szédülés, izomrángások, stb. Van, hogy kb. biztos vagy benne, hogy most valami olyan komoly bajod van, hogy mindjárt meghalsz, és aztán kiderül, hogy csak a stressz.
jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Először is Köszönöm a válaszokat! Valóban nem vagyok egy nyugodt ember! Az elmúlt több mint egy hónapban volt egy nagyon egyszerű "párkapcsolatom" ami kudarba fulladt! Aztán az évfolyamból volt egy másik lány akire csak azért írtam rá hogy egy kicsit az előzőt enyhítsem meg hát részben tetszett is! Az utóbbi időben viszont ezek a tünetek mindennél rosszabbak voltak! Nagyon felerősödtek és egy tanácsot szeretnék kérni csak hogy ilyen helyzetekben mi a legmegfelelőbb amit lehet tenni! Még egyszer köszönöm mindenkinek aki korrekten válaszol!
jan. 29. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess ezekről a dolgokról a szüleiddel. Vagy ha van iskolapszochológus akkor hozzá menj el.
jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess róla szerintem is, mindenképpen. Ha nincs olyan ismerősöd, akivel megbeszélhetnél ilyesmit, vagy nem akarod senkinek így kiadni magad, akkor akár egy anonim, netes beszélgetőpartnernek is leírhatod, akinek mást nem is kell elárulnod magadról, csak kibeszélitek egymásnak a problémáitokat. Pl. itt az oldalon szoktak is néha direkt ilyen levelezőpartnert keresni, csak vigyázz a trollokkal, meg az energiavámpírokkal.

A másik, ami elengedhetetlen a lelki jólétedhez, az a rendszeres mozgás. Nem tudom, mennyire sportolsz, de ha nem, akkor itt az ideje, hogy elkezdd. Ha csak minden nap sétálsz egy nagyot, már attól is jobban leszel.

jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!