Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az oka, ha valaki szembeszé...

Mi az oka, ha valaki szembeszélben nem kap hirtelen levegőt? Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Velem és a tesómmal is ez van, legyen az kint szél, vagy esetleg metrólépcsőn a huzat, hirtelen nem tudunk levegőt venni, de bárkivel beszéltem erről, mindenki hülyének nézett, hogy velük ilyen sosem volt :D
febr. 2. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
mert a levego erosebben halad mint ahogy te szivnad, ha meg be is szivod olyan erovel, az meg tul gyors lenne irritalna a szerveidet, nem lenne kellemes de semmi bajod nem lesz.
febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok. Elzáródik a torkom gyerekkorom óta erős szélben.

41 éves nő vagyok.

Senkit sem ismerek személyesen, akinek ilyen problémája lenne.

febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Vagyis szembeszélben 50 méter után mindig megfulladtatok?
febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3!


Nem. Vagy a szám elé teszem a kezem,vagy felhajtom a kabátom a szám elé, sálat teszek a szám elé, hogy tudjak lélegezni. Vagy visszatartom a levegőt. Vagy oldalra fordítom a fejem. Vagy háttal megyek (érthető okokból ezt nem igazán szoktam).

41 év alatt kialakult jópár megoldásom,hidd el.


Nekem teljes görcsöt kap a torkom,nem tudom a levegőt beszívni. Ezért valahogy lassítanom kell a levegő beáramlását.

febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4.Biciklizni akkor ne nagyon menj.
febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De mitől van akkor, hogy valaki tapasztal ilyet, mások meg egyáltalán nem?
febr. 3. 02:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Biciklizésnél nem jön elő. Rengeteget bicikliztem.
febr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!