Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki milyen qkamubetegségeket...

Ki milyen qkamubetegségeket talált ki, produkált gyerekként? Egy listát írjunk és nevessünk jókat. A leghülyébb dolgoktól a legkomolyabbakig. Hajrá!

Figyelt kérdés

Leírhattok mindent lépésről lépésre.



(Nem szeretnék vele visszaélni vagy semmi más. Szimplán kíváncsi vagyok rá.)



:)



febr. 4. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyen kezdeményezést akkor lehet komolyan venni, ha a Kérdező kezdi...
febr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1964-ben dúlt az influenza járvány a 30 fős osztályból több, mint a fele hiányzott. A tanító néni sápítozott. Erre sorra hajoltunk, tettük a fejünket a padra, hogy fáj a fejünk, hányingerünk van, volt, aki le is feküdt az ülő részen. A tanító néni pánikba esett, hívta az igazgatót. Hazaküldtek mindenkit. 😁
febr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Komolyan? Régi, nosztalgiának kezdeményezem. Jót nevetünk egymáson.
febr. 4. 08:22
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ez a Váci út 57 sz. iskolában volt.
febr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez az józsikám: a franciák pont ezért találták fel a guillotine-t és fejezték le köztéren óriási tömeg előtt a francia arisztorkratákat időnként főleg mert azoknak kedvelt egyik szórakozásuk volt összeülni és a másikon nevetni

Gondolom amikor lecsapták a fejüket már elment a jókedv

febr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ebben annyira nem voltam jó, 1-2 alkalom volt, amikor próbáltam látványosan feküdni és mondani, hogy ááá nem érzem jól magam, rosszul vagyok. (Volt félnivalóm és így próbáltam elodázni az iskolai következményeket).

Asszem egyszer sikerült is, egyszer meg pont emiatt buktam le.. :D

febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!