Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől nagy a pocakom?

Mitől nagy a pocakom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok felpuffadva, mert ha megpaskolom nem kong (és nem is szelelek), hanem teli hangja van. Nem ettem sokat, mert mindig keveset eszek, nem vagyok nagy étvágyú.

Fogamzásgátlót szedek (nem tudom ez számít-e valamit, 2 hónapja nincs menzeszem), de semmilyen más gyógyszert nem szedek.

2 napja székrekedésem is van.

3 hónapja vakbél gyulladással műtöttek.

20l


febr. 4. 19:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Már pár napja nagy és nem megy lentebb. Pedig ha estére telítődik is akkor reggelre elszökött menni. De most lassan 1 hete nem megy le.
febr. 4. 19:13
 2/8 anonim ***** válasza:
milyen magas, hány kg vagy?
febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
170 cm magas és 60 kg.
febr. 4. 19:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzá tenni, hogy sovány vagyok. És csak a pocakom nőtt, de nem zsíros, hanem kemény. Nem híztam szerintem.
febr. 4. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet életviteli háttér, stressz... Van-e esetleg bármi tartós betegséged?
febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írod, hogy székrekedésed van, szóval meg is találtuk választ. Egyél normálisan, magas rosttartalmú ételeket.
febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tartós betegségem.

Ma ebédre lekvárosat ettem. Reméljük meghozza majd a sikert. Reggel is majd valami hasonlót eszek.

febr. 4. 19:26
 8/8 anonim ***** válasza:
A lekvár nem éppen magas rosttartalmú.
febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!