Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyérre milyen tabletta...

Aranyérre milyen tabletta vált be ?

Figyelt kérdés

Van aranyerem, nem fáj csak néha

Illetve lehet, hogy csak a bőr van ott megnyúlva (vissza maradt aranyérből)

Orvoshoz nincs bátorságom menni ezzel, de wc-zésnél érzem hogy van ott egy kis "dudor"


Kenni nem szoktam csak ha fáj, de talán jó lenne erre szednem valami tablettát is?

Tényleg nagyon félek e téren az orvostól így olyan tabletták érdekelnek ami vény nélkül kiváltható. Még nem szültem tehát 1x biztos, hogy ráveszem magam és elmegyek orvoshoz de nagyon rettegek emiatt.


Reparon kenőccsel kenem, amikor lüktet, illetve Proktis-M-et vettem legutóbb de egy ideje nem fájt (próbálok nem erőlködni). Korábban vettem Sperti nevű krémet szerintem az borzasztó. Az állaga is lötty az egész, átlátszó valami, folyik ha kell ha nem. Arról nem beszélve, hogy olyan mintha halkonzervet kennék magamra és még kézmosás után is éreztem a kezemen


febr. 4. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Tabletta nincs, legfeljebb kúp. Ha régi aranyérből visszamaradt bőr van ott, az magától nem fog eltűnni. Caruncula nem lehet?
febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Van ott egy kis dudor, de fogalmam nincs pontosan mi.

Én aranyérnek gondoltam. Caruncula-ról még nem is hallottam. Most rákerestem de nem tudom megállapítani. Volt már a családban mamáimnak,keresztanyukámnak, unokatesóimnak is aranyér kenik ők is folyamatosan. Mikor megyek hozzájuk látom, hogy ott a kenőcs,de úgy nem kérdezek rá. A detralex pedig arra való, keresztanyukám arra szedte/ szedi azt tudom, de nem vagyunk olyan viszonyban, hogy erről kérdezzem, csak régről emlékszem hogy valakivel beszélte 1x és hallottam. De szerintem elég sok mindenkinek van ilyen.RepaDolo-t is reklámozza a tv. De van még más tabletta is ahogy rákerestem, csak fogalmam nincs melyik az ami jó, illetve a kúpot is próbáltam már, amikor fájt is a reparon kúpot. Úgy tudom, hogy azt 10 napig lehet egyhuzamban alkalmazni. Jelenleg nem fáj, de időnként van mikor igen. De azért elég idegesítő hogy ott egy "dudor". Pl szex közben is zavar, meg nyilván szüléshez sem kellene hogy ott legyen, csak tényleg rettegek menni orvoshoz.

febr. 4. 21:21
 3/20 anonim ***** válasza:
Detralex tabletta - erősíti az érfalakat.
febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen erről hallottam már. És ezt bárki szedheti? Nem vény köteles? Nincs tőle trombózis gyanú? Van értelme szedni mármint ténylegesen enyhít a tüneteken? Ezen véleményekre lennék kíváncsi
febr. 4. 21:44
 5/20 anonim ***** válasza:
Vény nélkül kapható, nem olcsó. Igazából csodát nem tesz, mert csak hosszú távon fejt ki hatást és nem csak célzottan az aranyérre hat, de biztosan van akinek használ. Viszont a "dudort" nem fogja végleg eltüntetni.
febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Akkor a "dudorral" mit lehet csinálni? Csak műtét?
febr. 4. 21:52
 7/20 anonim ***** válasza:
Valamennyire vissza szokott húzódni, de a megnyúlt bőrréteget tényleg csak műtét tudja teljesen eltüntetni.
febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nekem már egy jó ideje ott van. Tudok vele élni de azért elég idegesítő . Szex közben is, nőgyógyásznál is zavar, na meg a szülésnél is biztos gond lesz vele.
febr. 4. 22:07
 9/20 anonim ***** válasza:
Megértem, mert nekem is van, de én már beletörődtem.
febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
És te már szültél v tervezel vagy nő vagy ?:D
febr. 4. 23:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!