Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térdig érő hálóing elfogadható...

Térdig érő hálóing elfogadható a kórházi tartózkodás alatt?

Figyelt kérdés
Még sosem műtöttek és se hálóinget, se pizsamát nem viselek itthon. Most vettem egyet, de csak a térdemig, illetve kicsit fölé érő, rövidujjút találtam. Ez okés, nem "ciki"? Gyerekkoromban a hálóing bokáig ért, bennem még ez maradt meg, de most sehol nem találtam olyat.
febr. 5. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szobatársam a kórházban decemberben rövidnadrágban és csipkés topban aludt, hidd el,hogy senkit nem fog zavarni, teljesen jó lesz! A lényeg, hogy neked kényelmes legyen!

Mivel műtenek majd? Sok sikert!!

febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Műtőbe úgy is kórháziban tolnak be .
febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom köntöst viszel, azt meg amit alatta viselsz mindegy. Amiben komfortosan érzed magad. Jo egészséget!
febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bokáig érő hálóinget már nem is nagyon árulnak, de ha mégis az sem túl előnyös egy kórházban. Tökéletes, amit vettél, ahol adnak, az is rövid ujjú és kb térdig ér.
febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!