Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen problémám lehet abból,...

Milyen problémám lehet abból, hogy korábban jártam, mint "kellett volna"?

Figyelt kérdés

Mindent hamarabb csináltam a mozgásfejlődésben, mint ahogy az le van írva, bőven egy éves korom előtt jártam és beszéltem, egy évesen kb stabilan tudtam dombon felfelé labdát vezetni, ha megfelelő méretű volt.

Azt tudom, hogyha később csinál valamit a gyerek az is jelezhet idegrendszeri elváltozást, de gondolom az is ha korábban..

Ha figyelemzavaros, autista jegyeim vannak, akkor ez is lehetett volna egy figyelemfelkeltő jel szülőnek-védőnőnek?


febr. 6. 21:14
A kérdező szavazást indított:
Igen, el is mennék vizsgálatra ezzel
Nem, felesleges ezzel bármi
Lehet hogy van benne valami, de ha nincs komoly probléma, nincs értelme
Nem, minek is lenne boldogabb az ember diagnózissal
3 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Az átlagnál feszesebb izomzatra utalhat. Szerintem az autista jegyekhez nincs köze, és a figyelemzavarhoz se. Legalábbis annyiból, hogy nem befolyásolja, mit lehet ezekkel most tenni.
febr. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem baj. A baj az, ha kimarad valamelyik fázis, pl nincs mászás, hanem kúszás után feláll egyből.
febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!