Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vettem egy 1 literes mizse...

Vettem egy 1 literes mizse vízet, és most vettem észre hogy nincs rajta lejárat.. Lehet tőle valami baj?

Figyelt kérdés

febr. 9. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Le van zarva a palack. Ha te toltenel palackba vizet, annak lenne baja. Ezt gyarban palackoztak. Konzervtol se lesz ugye bajod.
febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Ajjajj… Sajnos rossz hírem van számodra, hogy ha nincs rajta dátum akkor valószínüleg egy Mizse ásványvíz hamisítvány, felettébb mérgező, nehogy meg idd!! Hogyha mégis megittad volna, most azonnal hívd fel az orvosod és menj el a sürgősségire! Sok sikert!
febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Valoszinuleg nem, de ez egyebkent elelmiszerbiztonsagi kockazat es sulyosan szankcionalni kell. Javaslom, jelentsd fel a helyet, ahol vetted!
febr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hol tudom feljelenteni?
febr. 12. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!