Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szórakozóhelyeken teljesen...

Szórakozóhelyeken teljesen süket vagyok, ezt más is tapasztalta már?

Figyelt kérdés
Elsőre viccesnek hangozhat de ez az igazság . A hangos zene valahogy annyira eltompitja a hallásom hogy semmit nem tudok hallani abból ha valaki beszél hozzám , minden egyes alkalommal ezzel bajlódom. Beszélgetnék emberekkel , ők hallják amit én mondok ,viszont én nem értek egy szót sem abból amit ők mondanak. Alapból nem tapasztaltam problémát a hallásommal viszont valahogy hangos zajban nem tudom kiszűrni a beszédet, ez minek tudható be? Fiatal vagyok ,rengeteg ismerkedés vállt már szórakozóhelyen ez miatt kínossá, lassan úgy mutatkozom be hogy helló xy vagyok és süket. Rendkívül irritáló. Tipp trükk valami? Vagy tanuljak meg szájról olvasni?

febr. 9. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Ez pl. az autizmusta jellemző, legalábbis én több autistát ismerek akiknél ez így van. Esetleg adhd...


Szóval ez nem csak úgy van.

Saját tapasztalat ;)

febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Jaj első ma már mindent trendi az autizmusra fogni.


Kérdésre a válasz: a nagy hangzavar miatt nem hallasz semmit.

febr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Mekkora f@szfej vagy.

A többiek hallanak csak ő nem.

Biztosan véletlen hogy a másik 20ember jól hallja egymást, de a kérdező képtelen értelmezni az elhangzott szavakat.

Szerinted mitől van kedves Jaj?

Ugye szólíthatlak így?

febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Trendi meg az apád f@sza.

Nem olyan jó autistának és vagy adhdsnak lenni, te kis f@szfej jankó.

febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Fingod nincs erről, de belepofázol, mert azt hiszed bele kell pofázni, pedig nem kell.

Suttyó gyökér.

febr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Megjelent az intelligencia az utolsó 3 kommentnél, hajrá magyar társadalom...😁
febr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a trágár beszédnek vagy az impulzivitásnak az intelligenciához.
febr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A magyar társadalmazásnak inkább. Ehhez sok ész nem kell, ezt böfögi mindenki mindenhol. Húzz el Grúziába, ha nem tetszik a magyar társadalom.
febr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennek oka, hogy tul jok/erosek az acusticus reflexeid. A kozepfulben van ket izom, amik hangos zajra reflexesen osszehuzodnak, csokkentik a hangatadast.
febr. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Autista nem vagyok, adhds sem hinném , #9 aha akkor ez is lehet egy opció , hát mindegy változtatni nem tudok el kell fogadnom ezt a helyzetet igy ugy nez ki
febr. 10. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!