Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 84/52 vérnyomástol el lehet...

84/52 vérnyomástol el lehet ájulni?

Figyelt kérdés

#vérnyomás #pulzus #Vérnyomástol #Verny #Pulz
febr. 13. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

El ám. Ha tartósan ennyi és tünezeket okoz akkor neurológia és endokrinológia és ki kell deriteni az okát.

Nekem 90/50 koruli es csak vernyomaseemelo gyogyszerrel vagyok tünetmentes. Habar nem ájultam el soha csak napi többször megszédültem

febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz t 🙂
febr. 13. 16:41
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem eddigi egész életemben kb. ilyen értékű volt a vérnyomásom. Semmi bajom nem volt tőle, aktív életet élek. Az orvosok mindig csodálkozni szoktak. Sosem ájultam el.
febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1


nem neurologia meg endokrinologia... tudod egyaltalan mik azok?


Kardiologia kell, uristen te hogy elsz meg?

febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi a kardio kimaradt.

Igazad van. Ha az negativ akkor johet a tobbi. Csak nekem a kardio rendben volt es elfelejtettem hogy ő a nulláról megy

febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 Nem irt akkora hulyeseget... ha nem kozvetlen keringesi oka van, akkor lehet a vernyomas idegi vagy hormonalis szabalyozasaban a gubanc.
febr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

6


1 hulyeseget irt meg mindig, mert elsosorban kardiologia az ilyen. O akar tud ra ott helyben injekciot adni vagy gyogyszert ameddig el nem megy endokrinologushoz vagy belgyogyaszhoz vagy neurologushoz meg tokom tudja hova.

febr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Sot esetleg a mentoket is kihivja ha ugy van, velem ez volt egyebkent. 2 nover figyelt ram addig ameddig nem jott ki a mento.
febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Csak nehogy kemény felületen koppanjál, mert ismerősöm így került életveszélyes állapotban (betört a feje). Szerencsére megúszta. 🙏
febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!