Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nyugodtabb maradni?

Hogyan tudnék nyugodtabb maradni?

Figyelt kérdés
Ma is voltam háziorvosnál és nagyon vert a szívem amit meg is jegyzett pedig az aranyosabb doki szóval annyira nem kellett volna😅 A papám kórházban halt meg (egészség mintaképe volt) és azóta egyszerűen minden orvosi vizsgálatnál izgulok, ideges vagyok. Az meg még rá is tesz egy lapáttal hogy mellkasröntgenre le kell vetkőzni és elég szégyenlős vagyok.-.

febr. 13. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyi idős vagy, én 40. És a mai napig nem tudtam legyőzni ezt. Még mindig ideges vagyok, kiugrik a szívem és szégyellem magamat az orvosi vizsgálatok során.
febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Dokinál én is mindig "izgulok"


45F

febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is van ez a szorongás, olyan szinten amikor az egyetemen fehérköpenyben volt az oktató majdnem pánikrohamot kaptam.
febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!