Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a műtéti papírjaimat és a leleteimet amit régebben kaptam?

Figyelt kérdés

Ügyfélkapun probáltam mert azt hittem lehet, de mivel csak telefonom van nem nagyon műkszik rendesen vagy nem is tudom de dátumot se enged változtatni es csak az e évi vizsgálatokat mutatja.

A kézzel fogható papírjaim sajnos eltűntek, de a későbbiekben szükségem lenne rájuk, ezt háziorvostól nem tudom elkérni hogy ujból kinyomtassa nekem?


Mert ha le lehetne tölteni ügyfélkapuból, én letöltém és akkor valamelyik fénymásoltatóban lemásoltatnám. Igaz nem az lenne amit én akkor kézbe kaptam de hátha jó



febr. 14. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Konzultálj a háziorvosoddal. Tud segíteni. Ha voltál kórházban, akkor az archívumban ott is meg kell lenniük a zárójelentéseknek.
febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Töltsd le telefonra az egészségablak appot, ott megnézed,de attól függ milyen régiek a dokuk,mert EESZT csak 2017 óta van, a többi adat migrálása a rendszerbe csak azoknál történt meg, ahol már erre előtte is megfelelő informatikai háttér volt. Ami nincs meg,azt az adott intézményben tudod archívumból kikérni írásban, ha még megvan.
febr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerencsére most már, hogy kiirtam a kérdést sikerült eddig persze nem:'D az EESZT ből sikerült kikérnem, letöltöttem őket majd valahol lefénymásoltatom. Hatha igy is elfogadják.

Ment a zöld nektek

febr. 14. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!