Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert szur a szivem?

Miert szur a szivem?

Figyelt kérdés

febr. 24. 03:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert hypochonder vagy.
febr. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted ennyiből ki tudja megmondani? Orvos,kivizsgálás.
febr. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A stressz miatt görcsbe rándul egy ér. Ha nem tudod kezelni a helyzetedet, haladsz a szívinfarktus fele. Tedd a tenyeredet a fájó helyre, és koncentrálj a javulásra! - Mindezt mint laikus mondom.

Elég sok mozgással megelőzheted az elmeszesedést. Nekem a lábamat és a derekamat kell naponta sokat tekergetni, hajtogatni. Ez nagyon unalmas, de ha megfájdul, eszembe jut, hogy elhanyagoltam a mozgatását.

Jobbulást kívánok!

márc. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dobott a barátnőd, vagy a fiúd?

A sziv csak attól szúr, de nagyon!Egy uj csaj, vagy sráctól meg fog gyógyulni!

márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 behajto1 válasza:
A szíved nem szúr,mert nincs benne ideg.Pillanatnyi görcs előfordulhat,ha sokszor érzed,irány a kardiológus.
márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Aranypanda ***** válasza:

Nekem akkor szokott szúrni, ha bizonyos zsírfajtákat eszem és nem keveset. Vajat például. Koleszterin-csökkentőtől javul. Még jobb az alfa liponsav.

Ezek a tapasztalataim.

márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!