Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a fülzúgásos bigyó elmúlik?

Ez a fülzúgásos bigyó elmúlik?

Figyelt kérdés

Sziasztoook, igazából csak kiváncsiságg képpen írom ki ezt a kérdést, hogy mit gondoltok és mi a ti meglátásaitok.... Szóval kb 2 hónapja voltam egy koncerten ahol elég durván hango volt a zene, elkezdett sípolni a fülem, vártam pár napot és ez a "bedugulós" fülzúgás elmúlt de maradt egy nagyon pici sistergés amivel el is mentem fül-orr-gégészetre és ott mondták hogy ja ez bizony lehet hogy tinnitus. Kaptam egy hetes antibiotikumot, aztán 10 napi lézeres terápiát és most pedig voltam infuzión is, sokkal de sokkal jobb lett a lézer után a zúgás(már már alig hallani) és igazából azt szeretném kérdezni hogy az infuziós kezelés az segít e valamit vagy szerintetek elmúlik e tőle a dolog? Ha marad ez lesz hangosabb? éééééés igazából mindent meghallgatok :3

(btw nekem olyan a zúgásom hogy napközben nem észlelek semmit belőle csak este lefekvésnél, és még egy pici kitérő azoknak, aki nagyon be van szarva NE GONDOLJATOK RÁ HOGY ZÚG ez olyan mint a Fight club, nem beszélünk róla xd)

19/f



febr. 24. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen van az ismerősi körömben, azok már évek óta szenvednek vele, nem múlt el. Te még fiatal vagy, lehetséges, hogy megszűnik. Nekem is volt pár hónapig, fogalmam sincs, mi váltotta ki, ha nem a vérnyomásom, de kb egyik napról a másikra megszűnt.
febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van olyan ember akinek teljes csendben nem zúg minimálisan a füle?
febr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom hogy mindenkinek van egy alapzaj a fülében, de talán ez más most te lehet csak én vagyok a hülye, mert most az őszintét megmondva egy fül orr gegesz is annyit tud mondani hogy a tünetek alapján mondja hogy tinnitus, egy 10-15 perces vizsgálaton nem tudja megmondani pontosan, de a lényeg annyit akarok kihozni hogy lehet hogy nekem is ez az alapzaj amire most felfigyeltem az átlagostól jobban. Tudja a fene
febr. 25. 00:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Évek óta zúg a fülem, hol jobban, hol halkabban, mindkét fülemben érzékelem. Voltam vele anno füll gégészeten, nincs rá gyógymód és 28 éves vagyok mindössze.
febr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4, ugyan úgy vagyok.
febr. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A világegyetem keletkezése utáni 2.legnagyobb rejtély, hogy miért üvölt úgy minden koncert, buli, falunap, hogy a szomszéd településen is lehessen hallani. Azok is vettek rá jegyet, vagy mi?
febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nektek akiknek évek óta tart ez az egész, rosszabbodott vagy ez rosszabbodik?
febr. 26. 01:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem rosszabb, mikor lefekszem pihenni a csendes szobában, folyton hallom a zúgást. Mindkét fülben és fogalmam sincs mi okozza. 2018-tól kezdve van ez.
febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!