Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha porckorongsérvem van,jobb,h...

Ha porckorongsérvem van,jobb,ha leugrok valahonnan?

Figyelt kérdés
Tüneteim alapján 150%,hogy az van.Elfelejthetem a sportot,fizikai munkát?Eddig sem volt sok értelme,hogy élek,ez úgy gondolom megadja a választ,hogy hogyan folytassam ezt a szart amit életnek eddig sem nagyon lehetett nevezni.
febr. 28. 06:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
A panaszkodassal eddig mentel valamire az eletben? Csak arra telik? Tenni a jobbert nem? Tanulni, muvelodni, ertelmes eletet elni? Ki a bubanat a felelos azert, mert neked szar az eleted? TE MAGAD! KI MAS?
febr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Így ahogy mondod!

De befejezni is nekem kell.

febr. 28. 07:02
 3/14 A kérdező kommentje:
A kérdésemre is kahatok választ?
febr. 28. 07:02
 4/14 A kérdező kommentje:
Érdemi válasz nincs 1es?
febr. 28. 07:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocsi itt vagyok, de dolgozok kozben. De rengeteg megoldas van. Helyi kremek, torna, sulycsokkentes, masik matrac, vegul orvos, mutet. Nem te vagy az egyetlen, sajnos nekem is van, a bal csipom neha nagyon odavan. De azzal vigasztalom magam igy 60 fele, hogy ebbol tudom, hogy elek.
febr. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem értem, mert egyelőre csak a tünetek alapján gondolod, érdemi vizsgálat nem volt,ergo lehet nem is az.
febr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Idén lennék 40,de így lesz.rom.Ilyen minőségben inkább jobb a földben.Ez nem vígasztal,hogy tudom,hogy élek,inkább nem élek.


Igen,még orvosnál nem voltam,külföldön élek,még új vagyok itt,így nem olyan egyszerű.De a tünetek egyértelműek számomra,sok ismerősnek ez a baja,így kezdődött mint nekem.

febr. 28. 08:38
 8/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt értem,de ez egyáltalán nem biztos. Olyanért akadsz ki, ami még meg sem valósult.
febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Több,mint 1hónapja fáj a derekam a túlerőltetéstől.Többször fáj naponta,szerencsére még nem folyamatosan.Az előrehajlás egyenlőre nem probléma,de szerintem nem sokáig lesz így.Viszont néha csak a semmiből elkezd fájni.

Ma reggel egy éles szúrást éreztem a derekam jobb oldalán.Jelenlegi munkám során is kell emelnem 15kg körüli súlyokat,de most nem állandóan.

febr. 28. 10:17
 10/14 A kérdező kommentje:

Illetve több esetben apró,nem éles szurkálást érzek a derekamnál mindkét oldalon.

Úgy gondolom még csak az elején vagyok,de nem is szeretnék jobban belemenni,inkább a koporsóba.

febr. 28. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!