Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 19 éves srác vagyok mostanába...

Ricsi19191919 kérdése:

19 éves srác vagyok mostanába kb úgy napi szinten fáj a fejem leginkább a homlokomnál és a szemöldököm végig és a szemöldök közötti résznél leginkább az orr csontnál estére mindig elmúlik mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Gyermek korom óta kb 1.hónapban max 5 ha fájt de mára már minden napi a fájdalom csillapítok hatásosak a legjobb a flector-por alapu nagyon enyhítí a tünteteimet nem tudom kinek van hasonló fejfájása mint nekem de kérem aki ebben szenved az segitsen ebben köszönöm

#fejfájás #Szemöldök körüli #Orrcsonti
márc. 4. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
orvos, kivizsgálás
márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cigi, alkohol, energiaital, megerőltető sport, stressz?
márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 évig dohányoztam alkoholt 3 alkalommal ittam energia italt surubben ittam de azis pegalabb 2 éve nincs az életemben megerőltető sport-nak szerintem az áru pakolást mondanám mosógépek.tüzhelyek.stb stresszelni volt mostanában olyan időszakom amit vagy 3 hétig végig stresszeltem +depressziora hajlamozo tünetek is voltak mellé de az mára elmúlt pl azért nem értem a fejfájásom mivel modt is éjszaka van és nem fáj a fejem és a mai nap csak 1 algopyrint vettem be azt is 9 óra körül azóta csak ritkábban fájt de így estére megszünt
márc. 4. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!