Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám visszaállítani...

Hogyan tudnám visszaállítani a bioritmusom?

Figyelt kérdés

Sajnos több mint egy éve nem járok dolgozni, így az lett a következménye hogy reggel 7kor fekszek le aludni délután 3ig. Elég rossz alvó is vagyok, igy ha este feküdnék le aludni biztosan megébrednék pár óra után vagy el sem aludnék.

Hogy tudnám visszaállítani a normálisra?


márc. 5. 02:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Meseld mar el nekem, hogy teheted meg, hogy evekig nem dolgozol? En is szeretnem tudni a titkot, hogyan lehet semmittevesbol megelni?
márc. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minden nap fél órával korábban feküdj le - ez a "fokozatos" módszer: 06:30, 06:00, 05:30, 05:00 és így tovább.

Másik módszer: kibírod hogy reggel hétkor nem fekszel le, hanem este akkor, amikor le szeretnél feküdni.

Lesz pár éjszaka, amikor jópárszor fel fogsz ébredni, de próbálj meg visszaaludni.

márc. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7-du 3-ig akkor nem vagy rossz alvó.
márc. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"7-du 3-ig akkor nem vagy rossz alvó."

Napközben az ember sose tudja kialudni magát igazán, nem pihentető az alvás.

márc. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10-évig éjszakáztam, aki munkában megfárad simán tudja magát kialudni tehát rejtélyed nyitja a munka és azon belül a fizikai munka.
márc. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1: szeretnéd tudni a titkot? Szenvedj el egy autóbalesetet amiben lebénulsz deréktól lefelé és legyél kiszolgáltatott helyzetben. Na? Megéri nem? :)


2: köszönöm szépen ezt ki fogom próbálni!



3: az csak 8 óra alvás, ami a legrosszabb hogy valóban utána egésznap hulla vagyok és csak éjfél utánra tudok felpörögni.

márc. 5. 13:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden szempontból jobb lesz ha az éjszakai alvásra visszaállsz.
márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Addig nekem is megvan. A kérdésem arra vonatkozott hogy hogyan tehetem a legkönnyebben
márc. 5. 23:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a "minden nap fél órával korábban lefekvés" jó lehet, de tartsd következetesen és ne hagyj ki egy napot se.
márc. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!